arrow-left-short arrow-right avatar cancel chevron-down detail-chevron-left detail-chevron-right facebook home instagram lens menu minus plus shopping-cart tick-circled warning youtube

O společnosti Rinoparts

V srdci naší společnosti, Rinoparts s.r.o., je vášeň pro kvalitu v oblasti velkoobchodního prodeje a distribuce náhradních dílů pro nákladní vozidla. S odhodláním přinášíme našim zákazníkům originální náhradní díly i neoriginální značkové díly, přičemž dbáme na to, aby pocházely výlučně od ověřených výrobců.

Náš specializovaný přístup se zaměřuje výhradně na velkoobchodní prodej, a proto s radostí distribuujeme náš zboží do autoservisů a prodejců náhradních dílů. V našem aktuálním skladě najdete více než 30 000 stálých položek náhradních dílů, připravených k okamžitému odběru. Dále disponujeme více než 300 000 díly, které jsou dostupné na objednávku.

Zároveň neustále rozšiřujeme skladové zásoby o nové položky, abychom mohli uspokojit rostoucí potřeby našich zákazníků. Naše posádka, složená z odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru, je vždy připravená s ochotou a nasazením vám pomoci. Vaše spokojenost je naší prioritou, a rádi vám poskytneme odbornou pomoc a informace, které potřebujete. Nebojte se nás kontaktovat buď telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Tým Rinoparts.